Forum si Chat Online Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Publicitate pe Chat


Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ?

In jos

Votati un canal de chat !

Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Vote_lcap0%Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Vote_lcap100%Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Vote_rcap 100% 
[ 1 ]
Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Vote_lcap0%Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Vote_lcap0%Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Vote_lcap0%Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 1
 
 
Sondaj inchis

Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Empty Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ?

Mesaj Scris de myrochat Admin Lun Oct 17, 2011 4:50 am

Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Ai un chat xat si doresti ca el sa apara pe Myrochat Forum sau pe urmatoarele canale de chat ?!
Nu trebuie decat sa te inregistrezi pe myrochat forum si sa imi lasi linkul chatului xat ce vrei sa apara aici, nimic mai mult.
Eu ma voi ocupa de realizarea unei pagini cu chatul tau apoi iti voi lasa un mesaj cu linkul unde va aparea chatul tau xat! Iar pentru a mai rectifica cate ceva, numai ca sa iti placa, astept mesaj aici pe forum!

Exemplu: Chatul Xat va aparea intr-o pagina ca aceasta numai ca va purta denumirea chatului dumneavoastra si v-a include un link catre pagina noastra de chat! ( linkul cu chatul nostru va fi postat undeva in partea de jos a pagini )

Ai un chat si vrei sa apara pe myrochat ? Chat+Xat

Canale de chat unde va aparea chatul xat al dumneavoastra!

Arrow Chat Online - Chat Romanesc
Arrow Blogul lui Ovidiu Stresu
Arrow Chat Romanesc - Chat Online Romania
Arrow Chat Romanesc - Chat Online
Arrow Chat Romania - Chat Online
myrochat Admin
myrochat Admin
Admin

Mesaje : 521
Puncte : 364039
Reputatie : 2
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 36
Localizare : Pe Myrochat!

http://myrochat.blogspot.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum