Publicitate pe Chat


Adauga blogul tau in Directorul de bloguri Myrochat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Adauga blogul tau in Directorul de bloguri Myrochat

Mesaj Scris de myrochat Admin la data de Dum Noi 27, 2011 4:01 pm

Adauga blogul tau in Directorul de bloguri Myrochat. Clik aici pentru a Adauga Blogul Tau : http://myrochat.forumgratuit.ro/f20-adauga-blogul-tau . Inscrierea este gratuita si poti folosi contul de facebook pentru a te inregistra.
lol! Atentie! Nu vor fi activate decat bloguri!


  • Ne rezervam dreptul de a sterge blogurile cu conținut ilegal, care deteriorează, ameninţă, abuzează, hărţuieşte, este defăimător, vulgar, obscen, alimentează ura sau rasismul, în forma sau în modul la care se poate obiecta, prezentând minor sub o formă sau alta, în special material pornografic, înfăţişând folosirea forţei sau punerea în pericol a tineretului.

    Constituie conținut ilegal sau interzis următoarele:

    1. conținut ce cuprinde activități și procese ilegale, aspecte ilegale care conțin informații despre activități ilegale, precum întrebări, date care fac programele să devină ilegale, sparte, descărcări ilegale, indicații pentru crearea de viruși, etc.;

    2. conținut ofensator sau ireal care promovează rasismul, bigotria, ura și agresiunea fizică provocate unui individ sau unui grup de indivizi, conținut care jignește, abuzează, insultă atât persoane individuale cât și societăți sau instituții;

    3. conținut care hărțuiește sau promovează hărțuirea altei persoane sau exploatează oamenii în manieră sexuală sau violentă, implică nuditate, violență, teme sexuale sau deranjante (ofensatoare);

    4. conținut ce implică informații false, care promovează activități ilegale sau conduite abuzive, amenințătoare, osnece, calomniatoare, etc.;

    5. conținutul care încalcă drepturile unor părți terțe: brevete, mărci, drepturi de autor și conexe, drepturi de proprietate, personale sau de proprietate intelectuală; conținut prin care se face reclamă unor servicii ilegale sau se vând obiecte interzise prin lege;

    6. conținut ce are material neautorizat asupra căruia nu există dreptul de proprietate intelectuală (programe de calculator piratate, text, program ce aparține sau este postat de altcineva decât autorul, fără permisiunea acestuia);

    7. conținut ce oferă bunuri ori servicii (private/comerciale), realizându-se doar prin selectarea numelui de utilizator, care are scop promoțional sau comercial (vânzare privată de bunuri), conținut ce are un ”ID de referință” sau afiliat, scheme piramidale, jocuri, etc.;

    8. conţinut ce cuprinde sau promovează orice activitate infracţională sau acţiune sau care furnizează instrucţiuni în legătură cu activităţi ilegale (violarea intimităţii sau producerea, crearea de viruşi de calculator);

    9. folosire de identitate falsă/contrafăcută, conținut ce solicită parole, informații de identificare pentru scopuri comerciale sau ilegale despre alți utilizatori; constituie de asemenea conținut ilegal informațiile personale, identificabile în legătură cu alți membri, publicate fără consimțământ;

    10. conținut ce transmite virusuri sau materiale care deranjează, limitează sau distruge funcționalitatea unui software sau componente hardware ale computerului;


avatar
myrochat Admin
Admin

Mesaje : 521
Puncte : 351704
Reputatie : 2
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe Myrochat!

Vezi profilul utilizatorului http://myrochat.blogspot.com

Sus In jos

Re: Adauga blogul tau in Directorul de bloguri Myrochat

Mesaj Scris de myrochat Admin la data de Joi Mai 10, 2012 10:49 am

Alegeti un chat din lista de linkuri cu cele mai tari chaturi din Romania! Alegeti un Chat unde sa stati de vorba cu prietenii!


Chat Romania Online : http://chatromania.wordpress.com
Chatul Fetelor : http://chatulfetelor.wordpress.com
Chat Online – Chat Romanesc : http://myrochat.blogspot.com
Chat Romanesc – Chat Online : http://chat-romanesc.blogspot.com
Chat Romanesc – Chat Romania Online : http://chatromanesc.blogspot.com
Chatul Fetelor : http://chatul-fetelor.blogspot.com
Blogul Lui Ovidiu Stresu : http://ovidiustresu.blogspot.com
Chat Romania – Chat Online : http://chat-romania.blogspot.com
Kiss Chat : http://kisschat.blogspot.com
Manu Chat : http://manu-chat.blogspot.com
Bani din Blogging : http://banidinblogging.wordpress.com
Chat Slatina Online : http://chat-slatina.blogspot.com
Chat Online Romanesc | Myrochat : http://myrochat.ro
Forum si Chat Online Romania : http://myrochat.forumgratuit.ro
Chat International : http://chatinternational.blogspot.com
Chatul Fetelor : http://chatulfetelor.blogspot.com
Forum Slatina : http://forumslatina.blogspot.com/
Chat cu Web, Chat Online, Chat Web : http://chatcuweb.wordpress.com/
avatar
myrochat Admin
Admin

Mesaje : 521
Puncte : 351704
Reputatie : 2
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe Myrochat!

Vezi profilul utilizatorului http://myrochat.blogspot.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum