Publicitate pe Chat


Linkuri catre canale de chat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Linkuri catre canale de chat

Mesaj Scris de myrochat Admin la data de Dum Feb 19, 2012 4:00 am

    Linkuri catre canale de chat din Romania ! Pe Myrochat Forum gasiti linkuri catre canale de chat unde sa stati la discutii cu prietenii!

    Chat Slatina - Chat Online | Chat Romania - Chat Online | Chat Romanesc - Chat Online Romania | Blogul lui Ovidiu Stresu | Chat Romanesc - Chat Online | Chat Online - Chat Romanesc

_________________
Imi puteti spune, daca sunteti de acord sa facem un schimb de linkuri, eu voi pune linkul dumneavoastra pe http://myrochat.blogspot.com iar dumneavoastra imi adaugati un link catre http://myrochat.blogspot.com cu titlul : Chat Online - Chat Romanesc (fara diacritice). Astept raspuns de la dumneavoastra indiferent daca acesta este pozitiv sau negativ. lol!
In caz ca sunteti de acord trimiteti-mi titlul pe care il doriti si linkul!
Va doresc multa sanatate si toate cele bune.
avatar
myrochat Admin
Admin

Mesaje : 521
Puncte : 351979
Reputatie : 2
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe Myrochat!

Vezi profilul utilizatorului http://myrochat.blogspot.com

Sus In jos

Re: Linkuri catre canale de chat

Mesaj Scris de myrochat Admin la data de Joi Mai 10, 2012 10:50 am

Alegeti un chat din lista de linkuri cu cele mai tari chaturi din Romania! Alegeti un Chat unde sa stati de vorba cu prietenii!


Chat Romania Online : http://chatromania.wordpress.com
Chatul Fetelor : http://chatulfetelor.wordpress.com
Chat Online – Chat Romanesc : http://myrochat.blogspot.com
Chat Romanesc – Chat Online : http://chat-romanesc.blogspot.com
Chat Romanesc – Chat Romania Online : http://chatromanesc.blogspot.com
Chatul Fetelor : http://chatul-fetelor.blogspot.com
Blogul Lui Ovidiu Stresu : http://ovidiustresu.blogspot.com
Chat Romania – Chat Online : http://chat-romania.blogspot.com
Kiss Chat : http://kisschat.blogspot.com
Manu Chat : http://manu-chat.blogspot.com
Bani din Blogging : http://banidinblogging.wordpress.com
Chat Slatina Online : http://chat-slatina.blogspot.com
Chat Online Romanesc | Myrochat : http://myrochat.ro
Forum si Chat Online Romania : http://myrochat.forumgratuit.ro
Chat International : http://chatinternational.blogspot.com
Chatul Fetelor : http://chatulfetelor.blogspot.com
Forum Slatina : http://forumslatina.blogspot.com/
Chat cu Web, Chat Online, Chat Web : http://chatcuweb.wordpress.com/
avatar
myrochat Admin
Admin

Mesaje : 521
Puncte : 351979
Reputatie : 2
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe Myrochat!

Vezi profilul utilizatorului http://myrochat.blogspot.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum