Forum si Chat Online Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Publicitate pe Chat


iPhone 5 de la Vodafone

In jos

 iPhone 5 de la Vodafone Empty iPhone 5 de la Vodafone

Mesaj Scris de myrochat Admin Joi Noi 01, 2012 7:23 am

iPhone 5 de la Vodafone ! Eu vreau un iPhone 5 de la Vodafone, tu ce iti doresti? Ai grije ce iti doresti, ca ti se poate intampla, pentru ca VODAFONE Romania LANSEAZA iPhone 5!

 iPhone 5 de la Vodafone Vodafone Compania Vodafone vine in intimpinarea noastra cu oferte simple si rapide pentru ca asa suntem obijnuiti inca din Aprilie 1997.
Dar vremurile s-au mai schimbat, iar odata cu ele nevoile si dorintele noastre.
Cand ma gandesc ca in acea perioada visam la cel mai nou telefon cu
ecran color si pentru asta stateam la randuri interminabile... pare
ireal, nu-i asa?
Dar asa era, imi aduc bine aminte!

- Acum pot avea noul smartphone iPhone 5 foarte rapid, fara sa stau la cozi interminabile, vorba aceea: "Decat sa vin eu la telefon, mai bine sa vina telefonul la mine!"





<blockquote class="tr_bq">
 iPhone 5 de la Vodafone Iphone+5+vine+in+Romania
Promovarea lansarii iPhone5 in Romania
Si cum sunt nerabdator de fel, am intrat pe Vodafone www.vodafone.ro/iphone si am comandat noul iPhone 5. Simplu nu?</blockquote>
Asa este, simplu si usor de obtinut de aceea " Eu vreau un iPhone 5 de la Vodafone! " Sper sa fiti la fel de inspirati si sa luati decizii care sa va avantajeze!

Fiindca Myrochat este cea mai vizitata comunitate de chat din Romania, tema acestei saptamani este :





De ce iti doresti de la Vodafone un iPhone 5?
myrochat Admin
myrochat Admin
Admin

Mesaje : 521
Puncte : 364039
Reputatie : 2
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 36
Localizare : Pe Myrochat!

http://myrochat.blogspot.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum